IV LO - Szkoła z widokiem na sukces

Dnia 31 maja 2016 r. IV LO otworzyło swoje podwoje dla młodzieży ubiegającej się o przyjęcie do naszej placówki.

 

Szkoła powitała zwiedzających mrocznym, pełnym tajemniczości klimatem, ale atmosfera tu panująca była radosna i promienna. Wróżki, wiedźmy i czarownice, postacie wprost ze świata fantasy, a nawet sam Sherlock Holmes przybyli, aby oprowadzić gości po szkolnych komnatach tajemnic.

 

Uczniowie mogli posmakować klimatu każdego z profili, przeprowadzić doświadczenia fizyczne i chemiczne, dowiedzieć się czegoś o naturze człowieka, jego fizyczności i psychice, zgłębić tajemnice liczb, zapoznać się z ofertą lingwistyczną, a także z możliwościami dalszego kształcenia wyższego, jakie oferuje im wybór danej klasy. Z wielkim zainteresowaniem i w atmosferze zabawy brali udział w grach tematycznych, rozwiązywali quizy i psychotesty, z ciekawością chłonęli wiedzę dotyczącą tego, czego mogą posmakować wybierając naszą szkołę oraz w jakich zajęciach i projektach rozwijających ich zainteresowania mogą w przyszłości uczestniczyć.

 

Na auli przygotowano dla nich pełną ofertę profili klas na rok 2016/ 2017, aby mogli spokojnie, już w zaciszu swojego domu, rozważyć, na wybór której klasy ostatecznie się zdecydować, a oferta jest bardzo szeroka.

 

Można się z nią dokładnie zapoznać na stronie internetowej szkoły.

 

 

Zapraszamy :)

24 lipca 2017

 

Nasi partnerzy:

Podpowiedź:

Możesz usunąć tę informację włączając Pakiet Premium

Ta strona została stworzona za darmo w WebWave.
Ty też możesz stworzyć swoją darmową stronę www bez kodowania.